ZPRÁVIČKY ze třídy 3.D – MĚSÍC ZÁŘÍ

První týdny školy jsme probouzely hlavičky z prázdninového spánku. Všichni poctivě procvičovali učivo z druhé třídy. Na konci měsíce září budeme vše opakovat ve velké písemce. Školní vyučování jsme doplnili návštěvou městské knihovny. Paní knihovnice nám vysvětlila, jak se knížky v knihovně vyhledávají, jak se knihy dají vypůjčit i vrátit. Učivo prvouky bylo doplněno o přednášku o správné péči o naše zuby. Budoucí paní zubařka dětem ukázala, co všechno kazí zuby. Velké fotografie zkažených zubů se nám vůbec nelíbily. Všem ukázala správné čištění zubů a děti si se svými kartáčky celý postup vyzkoušely. Nejočekávanější byl konec měsíce a sportovní soutěž Čokoládová štafeta. Za naši třídu soutěžili: Gabča, Terka, Ema, Anita, Marek, Míša, Zdeněk, Verča, Filip a Natálka. Každý z nich uběhl jedno kolečko na školním hřišti a předal štafetu dalšímu. A umístění? Máme krásnou bronzovou medaili. Na fotografie ze závodu se podívejte ZDE.