Anglie den třetí

Dnešní den utekl velmi rychle. Dopoledne se dětem věnovali zkušení lektoři z jazykové školy Castle School a po obědě jsme vyrazili naším autobusem na výlet po nedalekém jižním pobřeží.

První zastávkou byla pevnost Fort New Haven, kde jsme si připomněli vojenskou historii Velké Británie posledních dvou staletí. Snad nejzajímavější byly interaktivní exponáty, prohlídka modelu válečného zákopu a několikaminutový pobyt v krytu.

Následovalo krátké zastavení na pobřeží s názvem Seven Sisters. Vítr byl sice nepříjemný, ale to nás neodradilo. Nakonec jsme navštívili město Eastbourne. Procházka po pěší zóně s obchody udělala dětem velkou radost. Návrat do hostitelských rodin byl opět ve večerních hodinách.