Noc s Andersenem v ZŠ Čelákovice

V ZŠ J.A.Komenského v Čelákovicích letos spalo – nespalo 124 dětí a 12 vyučujících.

Děti i dospělí si připravili masky z pohádky Malá mořská víla – v soutěži o nejhezčí masku zvítězily na 1. stupni Novotná, Jindřichová a Strnadová, na 2. stupni získal 1. místo Bezucha, na druhém a třetím místě byly Šturmová a Turínská. Odměnou byl bublifuk a lízátko.

Po soutěži masek byly děti rozděleny do skupinek po třech až čtyřech, osmáci dostali na starost mladší žáky a s nimi plnili úkoly na dvanácti stanovištích, která připravili žáci devátých tříd. Úkoly byly samozřejmě také inspirované pohádkou – děti zdobily ocas mořské panny, navlékaly z perel náramky, luštily doplňovačku, hledaly poklad v (jako) ztroskotané lodi,…

Po splnění všech úkolů byly odměněny polárkovým dortem se šlehačkou.

Pozdě večer si ještě starší žáci zahráli v tělocvičně badminton – to už s Malou mořskou vílou nesouviselo, ale nocoval s námi tělocvikář.

Na dětský hospic jsme vybrali 944 Kč.

Děkujeme SRPŠ za příspěvek na odměny pro nocující děti.

Na fotografie se můžete podívat v naší galerii a nebo kliknutím zde.

Učitelé