Školní zájezd do Velké Británie pro školní rok 2023/2024

EASTBOURNE

26.5. – 1.6.2024

Cena zájezdu: 12.300, – (bez vstupů)

Zájezd je určen pro žáky 2. stupně, kteří budou v Eastbourne bydlet v rezidenci jazykové školy, kde stráví 3 dopoledne s anglickými lektory. V odpoledních hodinách si prohlédnou nejen Eastbourne, ale navštíví i další místa v okolí. První den zájezdu bude tradičně věnován Londýnu. Podrobný program zájezdu naleznete zde.

Eastbourne je město v jižní Anglii. Leží v hrabství Východní Sussex v regionu Jihovýchodní Anglie. Je to příjemné viktoriánské přímořské letovisko s pitoreskním zábavním molem. Přímořská promenáda je proslulá svými květinovými záhony plnými pestrobarevných kreací. Eastbourne bývá považováno za nejbezpečnější a nejslunnější město jihovýchodního pobřeží Anglie. V těsné blízkosti města se nachází známé křídové útesy Seven Sisters. Nedaleko také narazíte na obrovský pravěký obrazec zvaný Long Men of Wilmington. Přihlášky ke stažení jsou k dispozici na webových stránkách školy www.zscelakovice.cz (formuláře ke stažení) nebo zde. Řádně vyplněné a podepsané přihlášky je nutné odevzdat do 23. listopadu 2023.